Designové a funkční povrchy

dekorační či voděodolné

Dekorativní barva se obecně dělí na dvě látky: tekutou a sádrovou. Tekuté dekorativní barvy se mohou skládat z písků, třpytek a perleťového prášku. Zatímco omítky, známé také jako štuky, jsou přirozeně vyrobeny z minerálů, jako je mramor a vápenec. Jak základní, tak barevné hmoty, nanášené některými speciálními malířskými technikami, vytvoří neomezené vzory s jedinečnými a vynikajícími efekty.  

RIVES z itálie

TOPCIMENT ze španělska

Dekorační stěrky z itálie

Spolupracujeme s produkty italské firmy RIVES s více než 40ti letou tradicí a zkušenostmi v oblasti dekorativních technik. Vysoce prestižní dekorativní barvy, tvořené tak, aby byl Váš interiér naprosto jedinečný a stylově zařízený, zařízený s vkusem Vaší kreativity. Omítky, známé také jako štuky, jsou vyrobeny z přírodních minerálů, jako je mramor a vápenec. Jak základní, tak barevné hmoty, nanášené některými speciálními malířskými technikami, vytvoří neomezené vzory s jedinečnými a vynikajícími efekty.

Barevných kombinací existuje nekonečné množství. 

vyberte si svůj styl

ani jedna nevýhoda

UNIKÁTNÍ DESIGN

KVALITNÍ MATERIÁL

PRODUKT SVĚTOVÉ TŘÍDY

"Pokud chcete být nenahraditelní, musíte být odlišní ."

RUČNÍ TVORBA

DETAILNÍ PROVEDENÍ

VYTVOŘENO S LÁSKOU

mikrocement ze španělska

Microcement značky TOPCIMENT je dekorativní nátěr složený z cementu, pryskyřic na vodní bázi, aditiv a minerálních pigmentů, který lze díky své skvělé přilnavosti nanášet na velké vertikální i horizontální plochy. Tento bezespárový nátěr je vhodný do venkovních i vnitřních prostor. Materiál lze aplikovat na podlahy, stěny, schody, stropy, bazény a dokonce i nábytek.


Mikrocement STANDARD, který lze použít jak na podlahy, tak na stěny. Vyniká svou robustností, všestranností a schopností vytvářet nepřekonatelné textury.


Mikrocement EVOLUTTION poskytuje velmi dobrou mechanickou odolnost a výbornou zpracovatelnost materiálu


ATLANTTIC je exkluzivní řada pro bazény a jiné povrchy v neustálém kontaktu s vodou. Mikrocement, který nabízí protiskluzovou úpravu v oblastech náchylných k uklouznutí, jako je vnější oblast kolem bazénu či podlaha v koupelně

 


Žádný jiný mikrocement nezaručuje tak rychlou aplikaci jako EFECTTO QUARTZ, mikrocement připravený k použití dostupný ve 4 granulometriích. Nejen, že se zkrátí čas strávený na stavbě, ale také povrch je přirozenější.

 


INDUSTRIAL je průmyslový nátěr, který se nevzdává dekorativních úprav. Epoxidový mikrocement zvyšující mechanickou odolnost, tvrdost a nepropustnost tradičních systémů je v dispozici v 16ti barvách.

 


NATTURE je minerální nátěr pro vysokou dekoraci stěn a podlah. Dvousložkový mikrocement na vápenné bázi dostupný ve 34 barvách. Vyznačuje se ručním zpracováním a vynikající mechanickou odolností.

 

dokonalost v sedmi krocích

voděodolný

Voděodolný i vodotěsný

všestranný

Do interiéru i exteriéru, na podlahy, stěny, stropy a bazény

bezespárový povrch

Luxusní povrch beze spár

Vysoce přilnavý

Aplikovatelný na dlaždice, mramor, kámen, sádrokarton, beton a omítku

1.

Umístění síťoviny

2.

Nanesení první vrstvy Microbase bez pigmentu​

3.

Nanesení druhé vrstvy Microbase s pigmentem​

4.

Nanesení první vrstvu Microfino s pigmentem​

5.

Nanesení druhé vrstvy Microfino s pigmentem​

6.

Nanesení dvou vrstev Presealeru válečkem​

7.

Nanesení dvou vrstev Topsealeru válečkem​

ODOLNý

Odolný vůči nárazům, poškrábání a chemickým produktům

bezpečný

Protiskluzový v závislosti na povrchové úpravě

EKOlogický

Přírodní materiály. 100% ekologický produkt.

nekonečno možností

Široká škála barev a textur

designovky

O všem můžeme spolu diskutovat na konci každého článku.
Čas od času rád přihodím i něco z osobního života, aby jste měli lepší představu toho kdo jsem a taky aby to nebylo moc nudné…

napište nám

Máte projekt, který potřebuje zkrášlit? Neváhejte mne kontaktovat.