Izolace Podkroví Měkkou Pěnou

"nejlepší investice je stříkaná izolace"

Zateplení podkroví nového rodinného domu pomocí stříkané izolace EXY 09+ s vylepšenou lambdou 0,033, tloušťka nástřiku 25cm. Zakázka pro spokojeného zákazníka z Olomouce.

PUR Měkká pěna

Měkká izolace s otevřenou buněčnou strukturou se zlepšenou lambdou

Prémiová dvoukomponentní stříkaná pěnová izolace s otevřenou strukturou buněk. Má zlepšené tepelné parametry. Vhodná pro izolaci novostavby a stávajících objektů.

Objemová hmotnostTřída reakce na oheň dle (ČSN 13501-1)Obsah uzavřených pórů dle ČSN EN ISO 4590Tepelná vodivost při 10°C
13 (kg/m3)E<10 %⋌⫐ = 0,033 W/m. K.

Technické listy najdete zde v PDF

Stříkaná pěnová izolace je nejefektivnější způsob zateplení domu. Hlavní výhodou je, že vytvoří bezespárou monolitickou vrstvu bez nutnosti mechanického kotvení, vyplní všechny mezery a tím eliminuje průnik studeného/teplého vzduchu a vytváří vzduchovou bariéru. Správně zaizolovaná konstrukce dokáže snížit náklady za energii až o 70%!

orientační údaje

Každý cenová nabídka je tvořena individuálně pro každého zákazníka, jednak podle druhu použitého materiálu, dojezdové vzdálenosti, dostupnosti míst, překážky v podkrovích apod.

0 kg
MATERIÁLU
0 m2
PLOCHA
0
CENA

mohlo by se Vám líbit

Sdílejte náš článek se svými přáteli

Bear in Barn
Bear in Barn

NÁVRHÁŘ/STAVITEL/VÝROBCE

Má obchodní filozofie: Naučte se vše, co můžete o čemkoli a o všem, aby se to stalo součástí Vašeho arzenálu řešení problémů

Ing. Martin Elzner

kategorie

TAGY

SLEDUJTE NÁS

NEJNOVĚJŠÍ BLOGY

INSTAGRAM

Incorrect access token specified.

dostávat novinky na e-mail!

Přihlaste se pomocí e-mailu k odběru novinek a aktualizací

Napsat komentář