Zateplení Chladícího Boxu Stříkanou Pěnou

"nejlepší investice je stříkaná izolace"

Zateplení chladícího boxu pomocí PUR pěny s uzavřenou buněčnou strukturou – polotvrdá pěna.

ULTRAPUR RG 03/35 s lambdou 0,025, tloušťka nástřiku 10cm. Zakázka pro spokojeného zákazníka z Iváně.

PUR Polotvrdá pěna

Dvoukomponentní, polyuretanová pěna s převážně uzavřenou buněčnou strukturou.  Získání potřebné izolace probíhá vysokotlakým nástřikem na daný podklad. Izolace je vhodná jak k zateplení tak k „odhlučnění“ vnitřních prostor, kde se aplikuje na sádrokartonové desky, laminát, dále na různé folie či tkaniny.

ULTRAPUR RG 03/35 je klasifikována do třídy E, a tudíž se jedná o samozhášivou pěnu. Proto se jedná, v případě jakéhokoliv ohrožení požárem, o velmi bezpečný materiál.

Technické listy najdete zde v PDF

Stříkaná pěnová izolace je nejefektivnější způsob zateplení domu. Hlavní výhodou je, že vytvoří bezespárou monolitickou vrstvu bez nutnosti mechanického kotvení, vyplní všechny mezery a tím eliminuje průnik studeného/teplého vzduchu a vytváří vzduchovou bariéru. Správně zaizolovaná konstrukce dokáže snížit náklady za energii až o 70%!

orientační údaje

Každá cenová nabídka je tvořena individuálně a na míru pro každého zákazníka, jednak podle druhu použitého materiálu, dojezdové vzdálenosti, dostupnosti míst, překážky v podkrovích apod…občas přidělávám k tomu zásuvky, občas tam dodělávám podlahu atd.

0 m3
MATERIÁLU
0 m2
PLOCHA
0
CENA

mohlo by se Vám líbit

Sdílejte náš článek se svými přáteli

Bear in Barn
Bear in Barn

NÁVRHÁŘ/STAVITEL/VÝROBCE

Má obchodní filozofie: Naučte se vše, co můžete o čemkoli a o všem, aby se to stalo součástí Vašeho arzenálu řešení problémů

Ing. Martin Elzner

kategorie

TAGY

SLEDUJTE NÁS

NEJNOVĚJŠÍ BLOGY

INSTAGRAM

Incorrect access token specified.

dostávat novinky na e-mail!

Přihlaste se pomocí e-mailu k odběru novinek a aktualizací

Napsat komentář