Izolace Interiérových Stěn Stříkanou Izolací

"nejlepší investice je stříkaná izolace"

Izolace interiérových stěn rodinného domu pomocí stříkané izolace ULTRAPUR RG 03/10 s lambdou 0,037, tloušťka nástřiku 30cm. Zakázka pro spokojeného zákazníka z Krumvíře.

PUR Měkká pěna

Měkká PUR pěna je lehká, dvoukomponentní polyuretanová pěna s převážně otevřenou buněčnou strukturou na vodní bázi. Tento materiál se vyznačuje vylepšeným koeficientem tepelné vodivosti, má vynikající paropropustnost, či velmi dobré zvukově izolační parametry

ULTRAPUR RG 03/10 je klasifikována do třídy E, a tudíž se jedná o samozhášivou pěnu. Proto se jedná, v případě jakéhokoliv ohrožení požárem, o velmi bezpečný materiál.

ukázkové video

Technické listy najdete zde v PDF

Stříkaná pěnová izolace je nejefektivnější způsob zateplení domu. Hlavní výhodou je, že vytvoří bezespárou monolitickou vrstvu bez nutnosti mechanického kotvení, vyplní všechny mezery a tím eliminuje průnik studeného/teplého vzduchu a vytváří vzduchovou bariéru. Správně zaizolovaná konstrukce dokáže snížit náklady za energii až o 70%!

orientační údaje

Každá cenová nabídka je tvořena individuálně a na míru pro každého zákazníka, jednak podle druhu použitého materiálu, dojezdové vzdálenosti, dostupnosti míst, překážky v podkrovích apod…občas přidělávám k tomu zásuvky, občas tam dodělávám podlahu atd.

Rychlá aplikace

Celistvá vrstva

Zvuková izolace

Zdravotně nezávadná

Eliminuje průvan

Ztužení konstrukce

Snižuje náklady na vytápění a klimatizaci

mohlo by se Vám líbit

Sdílejte náš článek se svými přáteli

Bear in Barn
Bear in Barn

NÁVRHÁŘ/STAVITEL/VÝROBCE

Má obchodní filozofie: Naučte se vše, co můžete o čemkoli a o všem, aby se to stalo součástí Vašeho arzenálu řešení problémů

Ing. Martin Elzner

kategorie

TAGY

SLEDUJTE NÁS

NEJNOVĚJŠÍ BLOGY

INSTAGRAM

Incorrect access token specified.

dostávat novinky na e-mail!

Přihlaste se pomocí e-mailu k odběru novinek a aktualizací

Napsat komentář