Designové Stěrky Pro Bazény – Atlanttic

vyberte si svůj styl

Dvousložkový mikrocement pro bazény

Atlanttic Aquaciment

S exkluzivní řadou mikrocementu Atlanttic Aquaciment pro bazény vznikají jedinečné, téměř mystické smyslové zážitky. Nekonečné bazény ve svém designu s rafinovanou, elegantní estetikou a moderními liniemi, stejně jako ve svých funkčních přednostech.  Vynikající odolnost proti UV záření, propustná pro vodní páru,  nepropustnostná pro vodu a s protiskluzovou úpravou. Propojené plochy také na hranách bazénu, znásobující pocit nekonečna.

Mikrocementový systém pro bazény s vylepšeným složením pro zaručení větší pružnosti, tvrdosti a nepropustnosti.

Dvousložkový mikrocement složený z cementu a pryskyřice, všestrannost tohoto mikrocementu se neomezuje pouze na bazény, protože jej lze použít i ve fontánách, jezírkách, saunách, lázních, termálních lázních a dalších prostorách, které jsou neustále v kontaktu s vodou. I na terasách. Nechte se zlákat nejnovějším trendem.

Luxus je v kvalitě

Už žádné smršťovací praskliny a bubliny, které ničí vzhled jekéhokoli bazénu. Mikrocement pro bazény nejvyšší kvality.

Chlorové i solné bazény
Přizpůsobivý dekorativní nátěr, který lze použít v chlorových i solných bazénech. Bez nežádoucích uklouznutí a pádů! Architektonický prvek bez vlhkosti nebo prosakování vody, dovnitř nebo ven.

 

Do saun i lázní

Atlanttic Aquaciment se časem nezhoršuje. Ani otěrem nebo působením slunce, ani solí či chlórem v bazénu. Užijte si věčný mikrocementový bazén. Snadno se čistí a udržuje díky absenci spár. Absence spojů nejen podporuje jedinečnou vizuální kontinuitu, která je nenapodobitelná s jinými materiály. Na minimum zjednodušuje čištění a péči, kterou bazén vyžaduje. 

mohlo by se Vám líbit

Sdílejte náš článek se svými přáteli

Bear in Barn
Bear in Barn

NÁVRHÁŘ/STAVITEL/VÝROBCE

Má obchodní filozofie: Naučte se vše, co můžete o čemkoli a o všem, aby se to stalo součástí Vašeho arzenálu řešení problémů

Ing. Martin Elzner

kategorie

TAGY

SLEDUJTE NÁS

NEJNOVĚJŠÍ BLOGY

INSTAGRAM

Incorrect access token specified.

dostávat novinky na e-mail!

Přihlaste se pomocí e-mailu k odběru novinek a aktualizací

Napsat komentář