Mikrocement projekt casa isabel

vyberte si svůj styl

Co je to mikrocement?

Microcement je dekorativní nátěr složený z cementu, pryskyřic na vodní bázi, aditiv a minerálních pigmentů, který lze díky své skvělé přilnavosti nanášet na velké množství vertikálních i horizontálních ploch. Tento konstrukční materiál vyniká tím, že se aplikuje přímo na stávající materiály: dlaždice, sádrokarton, dlaždice, mramor, terakotu nebo omítku a mnoho dalších. Se svou tloušťkou pouhých 3 milimetry je dosaženo rychlé renovace prostor.

mikrocement značky Topciment

bezespárový obklad

Tento mikrocement byl vytvořen k naprosté dokonalosti. Firma TOPCIMENT vyvinula vysoce výkonnou dekorativní stěrku, která se snadno nanáší a má exkluzivní povrchovou úpravu. Pečlivě vybraný materiál a textura má excelentní výsledky.

Špičkový bezespárový “obklad” je vhodný do venkovních i vnitřních prostor. Souvislá vrstva mikrocementu, který lze aplikovat na podlahy, stěny, schody, stropy, bazény, terasy a dokonce i nábytek. Jeho všestrannost vedla k jeho rostoucí přítomnosti při rekonstrukcích soukromých domů a komerčních prostor a velkých ploch, jako jsou sportovní centra, průmyslové budovy, hotely a restaurace.

Topciment nabízí širokou škálu možností a dekorativních úprav, kde si sami nastavíte hranici. Dejte místnostem jedinečný a osobní charakter díky různým texturám (silné, střední nebo tenké); široká škála barev mikrocementu; a různé povrchové úpravy, které tyto laky a metalické nátěry umožňují.

project casa isabel

Mikrocementová podlaha v barvě Kalahari pouště vytváří souvislý prostor, sjednocuje prostředí a dává větší pocit prostornosti. Stejná barva je použíta na schodech a koupelně, s cílem vytvořit jeden celek. Variace s bílým mikrocementem pro odlišení svislých a vodorovných stěn v koupelně

mohlo by se Vám líbit

Sdílejte náš článek se svými přáteli

Bear in Barn
Bear in Barn

NÁVRHÁŘ/STAVITEL/VÝROBCE

Má obchodní filozofie: Naučte se vše, co můžete o čemkoli a o všem, aby se to stalo součástí Vašeho arzenálu řešení problémů

Ing. Martin Elzner

kategorie

TAGY

SLEDUJTE NÁS

NEJNOVĚJŠÍ BLOGY

INSTAGRAM

Incorrect access token specified.

dostávat novinky na e-mail!

Přihlaste se pomocí e-mailu k odběru novinek a aktualizací

Napsat komentář