Jednosložkový mikrocement Evolution

vyberte si svůj styl

Evolution je vylepšená řada jednosložkových mikrocementů (cement + voda). Microcementová Řada Evoluttion zachovává dobrou zpracovatelnost a nabízí zlepšenou mechanickou odolnost.

microbase

Microbase je jednosložkový mikrocement známý také jako rustikální. K jeho aplikaci je třeba poznamenat, že se vždy používá před aplikací Evoluttion Microfino a Evoluttion Microdeck. Evolution Microbase je k dispozici ve 3 granulometriích: L, XL a XXL.

microfino

Microfino je optimální dokončovací jednosložkový mikrocement pro stěny, fasády nebo nábytek, protože je určen pouze pro nátěry svislých a nepochozích povrchů. Zaručuje hedvábný a hladký povrch na dotek a usnadňuje vytváření vodoznaků. Esteticky se jedná o nátěr, který připomíná vápenný štuk s tím rozdílem.

microdeck

Microdeck je nejlepší jednosložkový mikrocement pro konečnou úpravu podlah. Vzhled je velmi přirozený a elegantní. Evolution Microdeck lze ale aplikovat i na schody, sprchové vaničky, umyvadla, pracovní desky a stěny. Díky své středně zrnité textuře je efekt vody nižší než u Evolution Microfino. Esteticky je tato jednosložková mikrocementová úprava velmi podobná leštěnému betonu.

mohlo by se Vám líbit

Sdílejte náš článek se svými přáteli

Bear in Barn
Bear in Barn

NÁVRHÁŘ/STAVITEL/VÝROBCE

Má obchodní filozofie: Naučte se vše, co můžete o čemkoli a o všem, aby se to stalo součástí Vašeho arzenálu řešení problémů

Ing. Martin Elzner

kategorie

TAGY

SLEDUJTE NÁS

NEJNOVĚJŠÍ BLOGY

INSTAGRAM

Incorrect access token specified.

dostávat novinky na e-mail!

Přihlaste se pomocí e-mailu k odběru novinek a aktualizací

Napsat komentář